عنوان مقاله :فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

کلینیک فیزیوتراپی سروش سلامت جهت ارتقاء سطح خدمات خود و راحتی بیماران خدمات فیزیوتراپی را در تمامی  22 منطقه تهران بصورت شبانه روزی و در منزل شما انجام میدهد.همچنین فیزیوتراپی در منزل در ایام تعطیل نیز انجام میشود . کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی سوالات و مشاوره به شما هستند.
فیزیوتراپی در منزل بسیار حساس و تخصصی است برای این کار بهتر است حتما از فیزیوتراپیست کمک گرفته شود فیزیوتراپی در منزل برای افرادی که به دلایلی مثل سن بالا،جراحی سنگین ،آسیب دیدگی و شکستگی ،سکته مغری توانایی برای خروج از منزل ندارن مناسب است.

مزایای فیزیوتراپی در منزل برای بیماران

1- جلوگیری از آسیب هایی که بیمار در طول انتقال میتواند ببیند.

2. حفاظت از خود در برابر عوارض جانبی که ممکن است  در هنگام بازگشت به خانه رخ دهد.

3. محرمانه بودن بیمار حفظ میشود.

4. روان شناختی در منزل بیمار بهتر از کلینیک است.

5- در منزل بیمار از کالاهای خود استفاده می کند که بهداشت و ایمنی را بالا می برد.

6. برای جلوگیری از اثرات جانبی تغییر محیط در بیماران مانند آلزایمر.

ماساژ درمانی
 

ماساژ درمانی در فیزیوتراپی

ماساژ درمانی در فیزیوتراپی بر خلاف مراکز ماساژ بصورت علمی، صحیح و توسط متخصص انجام میشود.اکثر افراد ماساژ را بعنوان یک لذت و رفع خستگی میدانند و از فواید درمانی آن اطلاعی ندارند.ماساژ درمانی فواید زیادی مانند بهتر شدن خون رسانی در بدن و بهبود دامنه حرکت مفاصل و بیشتر شدن اندورفین دارد.

 

فواید ماساژ درمانی در فیزیوتراپی

 ۱- افزایش جریان خون در بدن

۲- آرام شدن اعصاب و تحریک سیستم عصبی

۳- کاهش استرس

۴- شل کردن عضلات

۵- افزایش اکسیژن بافت ها و کاهش فشار

 

طب سوزنی در فیزیوتراپی

سوزن خشک و طب سوزنی از روش های درمانی جدیدی هستند که در فیزیوتراپی پیشرفته استفاده میشود با معاینه دقیق بیمار و تشخیص ناحیه ای که نیاز به درمان دارد از روش درمانی طب سوزنی و سوزن خشک همراه با سایر دستگاه های فیزیوتراپی استفاده میشود. طب سوزنی در فیزیوتراپی بیشتر برای تسکین درد استفاده میشود که در زیر عارضه هایی که میتوان از طب سوزنی استفاده کرد ذکر شده است.

  1. درد کمر
  2. گردن درد
  3. سردرد 
  4. درد عضلانی
  5. سیاتیک
  6. آرتریت
  7. دیسک گردن

نکته مهم پایانی :

متاسفانه امسال هزینه های فیزیوتراپی افزایش پیدا کرده و همین باعث شده خوانواده ها با اشخاص و کلینیک هایی کار کنند که تخصص واقعی فیزیوتراپی ندارند و بعد از خدمات ، خسارت و ضررهای جبران ناپذیری را به بیمار خود وارد کنند. یک مسئله دیگر برای بیماران خانم است که نیاز به فیزیوتراپیست خانم دارند. کیلینیک فیزیوتراپی سروش سلامت با نیروهای خانم متخصص که دارد میتواند بهترین خدمات را به بیماران خانم ارائه دهد.

       سروش سلامت با پیشرفته ترین امکانات توان بخشی فیزیوتراپی در خدمت بیماران است که در سریعترین زمان به زندگی سالم و فعال خود برگردند.

 

      شماره های کلینیک فیزیوتراپی سروش سلامت

       021-66031377 

       09203548080